Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i naszych serwisów.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Wielka powtórka przed egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego w formule 2022 – czyli jak skutecznie wspomóc ucznia? – szkolenie i e-book NAGRANIE ZE SZKOLENIA
99,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 99,00 zł.
NAGRANIE ZE SZKOLENIA
Podczas szkolenia: – dowiesz się, w jaki sposób nauczyć uczniów czytania poleceń – poznasz techniki, które pomogą uczniom w samoocenie – nauczysz się przygotowywać zadania egzaminacyjne w Canvie – poznasz pomysły i narzędzia na kreatywne ćwiczenia na lekcji, które utrwalą wiadomości potrzebne podczas egzaminu.
Otrzymasz również e-book ze 100 zadaniami egzaminacyjnymi do egzaminu ósmoklasisty do lektur obowiązkowych oraz zagadnień językowych!
Opis
Szkolenie prowadzą:
Izabela Bembenek – Kloc i Ewelina Brzóska – dyplomowane nauczycielki języka polskiego, egzaminatorki CKE, doradczynie metodyczne w zakresie języka polskiego w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie, współtwórczynie edukacyjnego bloga Aniołki Bez Charliego. Pracują w szczecińskich liceach. Wspólnie z przyjaciółką, Anetą Radzik tropią innowacje edukacyjne, aby nauka stała się przygodą, a szkoła magicznym miejscem. Jako Nauczycielki Zwolnione z Teorii i Ambasadorki #wiosnaedukacji promują ideę twórczej szkoły. Wciąż się uczą – ich ostatnią fascynacją jest metoda Design Thinking, która pozwala nadać szkolnym projektom nowe oblicze.
Jako pasjonatki literatury, sztuki i historii kreują swoje lekcyjne śledztwa za pomocą nowoczesnych technologii, aby „przemawiać” do uczniów ich językiem. Metodologiczne TIK-owe podróżniczki, uzależnione od fenomenu Design Thinking i pochłonięte metodą Wczoraj to dziś – poszukują takich rozwiązań edukacyjnych, aby szkoła stała się miejscem przyjaznym uczniowi, a nauczyciel odnalazł w niej źródło spełnienia. To w końcu nasze DOBRO NARODOWE.
Dorota Kujawa-Weinke – nauczycielka języka polskiego i bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu. Na lekcjach wykorzystuje ruch i edukację w zgodzie z naturą. Interesuje się technologią informacyjno-komunikacyjną, za co otrzymała trzykrotnie tytuł Microsoft Innovative Educator Expert i tytuł MIE Fellow. Prowadzi bloga edukacyjnego inspirowniaedukacyjna.blogspot.com . Jest współtwórczynią Edumiesiąca, cotygodniowych webinariów na tematy edukacyjne. Współpracuje jako mentorka oceniania kształtującego w kursie CEO, jest też autorką kursu ORE o ocenianiu w edukacji zdalnej. Należy do społeczności Superbelfrów RP, otrzymała tytuł Edukatora Roku 2020. Lubi kontakt z przyrodą, spacery i jazdę rowerem, czytanie i słuchanie jazzu. Jest mamą 3 dzieci.